Zásady ochrany osobních údajů

Úvod

Vážíme si důvěry, kterou jste nám prokázali při poskytování vašich osobních údajů, a zavazujeme se je chránit a respektovat vaše právo na ochranu soukromí. Tento dokument, Zásady ochrany osobních údajů Studio Berdy, popisuje, jaké údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak je používáme, jak jsou chráněny a jaké jsou vaše práva. Shromažďování a zpracování osobních údajů je prováděno v souladu s platnými právními předpisy, zejména v souladu s Obecným nařízením o ochraně údajů (GDPR).

Zodpovědnost za osobní údaje

Administrátorem osobních údajů zpracovávaných na webu studioberdy.cz je pan Bohumil Šindelář, se sídlem Šilingrovo náměstí 3/4, 602 00 Brno, Česká republika, email: [email protected]. Pan Šindelář je zodpovědný za zabezpečení shromažďovaných osobních údajů a za jejich zpracování dle právních předpisů. V případě jakýchkoli dotazů nebo požadavků týkajících se ochrany vašich osobních údajů se můžete kdykoliv obrátit na něj pomocí výše uvedeného kontaktního formuláře.

Co jsou osobní údaje a jaké údaje zpracováváme

Osobní údaje jsou jakékoli informace, které se týkají identifikované nebo identifikovatelné fyzické osoby. V rámci našeho studia může dojít ke shromažďování různých typů osobních údajů, včetně jména, kontaktu, e-mailové adresy, telefonního čísla, anamnézy, preference masáží a případně další informace potřebné pro zajištění masážních služeb. Tyto údaje nám umožňují poskytnout vám personalizovanou péči a dorozumět se s vámi v rámci poskytování našich služeb.

Napsat komentář